WAU 2021

Soutěž dětských dobrodružných prezentací

WAU – přehlídka dobrodružných prezentací dětí a mládeže vyhlašuje svůj 2. ročník.

Chodíš rád na výlety, vandruješ, sportuješ, cestuješ, baví tě pozorování přírody? S rodiči, sám, s kamarády nebo oddílem? WAU je tu právě pro tebe. 

Pro to, abychom zažili dobrodružství, není třeba dalekých cest ani exotických dovolených. Dobrodružství lze zažít třeba za humny. 

Přijď se o své zážitky podělit s ostatními. Můžeš fotit i filmovat. Žádné dobrodružství není příliš malé, žádné místo obyčejné, tak neváhej a pojď do toho. 

WAU je určeno pro všechny děti a mládež od 6 do 20 let, jednotlivce i týmy. Pro účast na přehlídce je třeba připravit prezentaci v délce 10-15 minut, kterou je nutné doprovázet vlastním živým komentářem. Prezentace může obsahovat fotografie i videa.

Přehlídka proběhne 17. 11. 2021 od 14:00 v Domě přírody Moravského krasu. Obrazové podklady k vystoupení je třeba zaslat předem přes formulář na webových stránkách festivalu. Termín uzávěrky je 7.11.2021. 

Pro všechny aktivní účastníky budou přichystány ceny a pamětní listy. Autoři tří nejpovedenějších prezentací budou pozváni prezentovat svá dobrodružství přímo na festivale Rajbas 19.-21. 11. 2021 v Blansku.

PŘIHLÁŠENÍ ONLINE